Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola Panda

Informacje o wynikach rekrutacji dzieci na rok 2019/2020 będą podawane od 1 marca w budynku przedszkola.

Serdecznie zapraszamy.

O przedszkolu

przedszkole niepubliczne panda bydgoszczPrzedszkole Niepubliczne „Panda” rozpoczęło działalność 1 września 1995r. Dyrektorem przedszkola od początku istnienia placówki jest Urszula Kropisz. Osobą współpracującą – Jerzy Kropisz.

Przedszkole „Panda” jest placówką 6-oddziałową, do której uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Podstawową jednostką organizacyjną Przedszkola jest oddział obejmujący dzieci w zbliżonym wieku.

Placówka mieści się w obiekcie przedszkolnym otoczonym dużym placem zabaw. Sale są przestronne, a urządzenie wnętrz jest estetyczne i funkcjonalne. Ogród przedszkolny jest wyposażony w sprzęt sportowo-rekreacyjny i w pełni zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci. Zgromadzone w salach kąciki zainteresowań, zabawki i pomoce dydaktyczne stwarzają szansę podejmowania przez dzieci różnej aktywności.