Kochane Dzieci, drodzy Rodzice

Nasze przedszkole realizuje od kilku lat projekt ogólnopolski “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Autorka tego projektu Pani Aneta Konefał we współpracy z miesięcznikiem “Bliżej przedszkola” oraz wydawnictwa Mac serdecznie zaprasza wszystkich przedszkolaków biorących udział w tym projekcie do zaglądania na jej fejsbukową stronę pn. Misiowa Mama, gdzie będzie udostępniała różne ciekawe materiały. Oto jej przesłanie:

“Kochani Rodzice! Witajcie w “Misiowym Przedszkolu” 🙂
Zanim wszystko wróci do normy spróbujmy zrobić to, co najlepsze dla naszych dzieci, czyli….bawić się razem! W jaki sposób? Doskonale wiecie! Jako nauczyciele chcemy jedynie nieco ukierunkować te zabawy, by kształcić konkretne umiejętności. Na stronie będą pojawiać się propozycje zabaw, aktywności, linki do ciekawych stron.
Startujemy oficjalnie 25.03.2020, ale już dziś wielka prośba. Pomyślcie jak będzie wyglądało Wasze domowe przedszkole. O której godzinie będziecie wykonywać zadania? Byłoby cudownie, gdyby była to stała pora dnia. Urządźcie specjalny kącik do zabawy na ten czas. Ulubiony kocyk w zupełności wystarczy 😉 Ułóżcie plan dnia dziecka, bo najmłodsi potrzebują rytuałów. Może narysujecie je wspólnie i przykleicie w ważnym miejscu w domu?
GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Do zobaczenia “

print