Kochane Dzieci

Bardzo się cieszymy, że  bawicie się w proponowane przez nas zabawy. Jeżeli macie ochotę pokazać pozostałym przedszkolakom, jak wykonaliście dane zadanie, prześlijcie do nas zdjęcie, a my będziemy publikować je w każdy piątek na naszej stronie internetowej w zakładce: Aktualności. Jest to propozycja tylko dla chętnych 🙂

Drogi Rodzicu

Jak to zrobić? Nic prostszego

1. Zrób zdjęcie swojego dziecka w dowolnym momencie zabawy.

2. Podpisz zdjęcie kategorią zadania np. Mały Picasso, Wesołe nutki itp. – kategorie zabaw są w zakładce #zostanwdomu  (łatwiej będzie nam uporządkować zdjęcia).

3. Wyślij zdjęcie na specjalnie utworzony adres e-mailowy: panda.zostanwdomu@gmail.com, a my zrobimy już resztę. W każdy piątek będziemy publikować nadesłane w danym tygodniu zdjęcia w zakładce: Aktualności.

Bardzo prosimy, aby wysyłać tylko 1 zdjęcie z danego zadania (np. jeżeli dziecko wykonało pracę plastyczną wysyłamy 1 zdjęcie i podpisujemy je “Mały Picasso”, jeżeli jeszcze tańczyło z Panem Filipem to wybieramy 1 zdjęcie z podpisem “Wesołe nutki”, czyli razem wysyłamy 2 zdjęcia).

(Nie trzeba podpisywać kategorii na zdjęciu, można w nazwie przesłanego pliku ją umieścić).

Wysłanie zdjęcia na powyższy adres mailowy równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na publikację przesłanych zdjęć na stronie internetowej przedszkola.

Podany mail służył będzie jedynie do odbierania zdjęć. Prosimy nie pisać w innych sprawach.

print