Dzień dobry Kochani!

Myślę, że każdy z Was ma swojego przyjaciela- stworka 😉 Dzisiaj chciałyśmy Wam przedstawić swoich przyjaciół, którzy zapraszają Was do wspólnych zabaw ruchowych. Poniżej znajdziecie plik do pobrania, w których stworki mają dla Was zadania.

Na początek wykonajcie zadania stworków według ich kolejności (pierwszy stworek choć malutki to nigdy nie płacze. Zamiast tego nieustannie jak kangurek skacze, itd.).

 Druga propozycja: wydrukujcie karty poproście Rodziców o wycięcie, a następnie losujecie odwrócone karty i wykonujecie zadanie.

 Trzecia propozycja dla dzieci starszych: jeśli nie możecie wydrukować kart, poproście Rodziców o pomoc, aby napisali z Wami cyfry od 1 do 8 na małych karteczkach. Losujecie karteczkę z cyfrą i wykonujecie zadanie stworka zgodnie z jego numeracja (widoczna w prawym dolnym rogu)

Miłej zabawy!

 

Jeżeli macie ochotę pojawić się w piątek na naszej przedszkolnej stronie internetowej, to wyślijcie 1 zdjęcie z tej zabawy do nas na adres panda.zostanwdomu@gmail.com, w temacie maila wpisując kategorię “Poćwicz z nami”.

print